Zaprojektujemy dla Państwa kuchnię Waszych marzeń

Kuchnia na wymiar powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Dlatego też, na etapie jej projektowania trzeba uwzględnić każdy aspekt rozmieszczenia jej mebli i dodatkowego wyposażenia. Projekty kuchni na wymiar powinny uwzględniać każdy szczegół jej aranżacji. Nie można pominąć najmniejszego detalu. Wszystko po to, aby efekt końcowy zachwycał spójnością. W zależności od tego, czy są to projekty nowoczesnych kuchni, klasycznych bądź też stylowych, każdy z nich rządzi się osobnymi prawami. Znajomość stylów i charakterystycznych dla nich rozwiązań pozwala nam zaproponować Państwu tylko i wyłącznie trafne, adekwatne do danej stylistyki pomysły aranżacyjne.

Oferujemy profesjonalne projektowanie kuchni. Tworzymy kreatywne i ciekawe projekty kuchni nowoczesnych, stylowych oraz klasycznych.

Planując aranżację pomieszczeń, jakimi są kuchnie, projekty mogą uwzględniać zarówno nasze rozwiązania autorskie, jak i Państwa wskazówki oraz sugestie. Być może marzycie o meblach o nietypowych kolorach lub o specyficznych wykończeniach. Dostosujemy projekt do Państwa wymagań. Postaramy się zaproponować taką wizualizację, która od razu przypadnie Wam do gustu. Jeśli efekt naszej pracy nie usatysfakcjonuje Was w pełni, zastosujemy odpowiednie poprawki.

 

Etapy projektowania:

1. Prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

  • dokładne wymiary pomieszczenia z naniesionymi przyłączami:

- wodnymi,
- elektrycznymi,
- gazowymi

  • zakres wysokości:

- do parapetów,
- do glifów,
- okien,
- całego pomieszczenia (ścian),

  • informację o preferowanym stylu kuchni (klasyczny, nowoczesny, retro),
  • sugestie dotyczące kolorów mebli oraz ewentualnie inne wytyczne.

2. Prosimy dokonać wpłaty na nasze konto w wysokości 500 zł brutto. Po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu przystąpimy do projektowania.
3. Gotowy projekt kuchni odsyłamy drogą elektroniczną na wskazany przez inwestora adres.

 

projektowanie kuchni
kuchnie projekty
projekty kuchni nowoczesnych
projekty nowoczesnych kuchni
projekty kuchni na wymiar
kuchnia na wymiar
Profesjonalne projektowanie kuchni
Solidne projekty kuchni nowoczesnych
Nowoczesne projekty kuchni na wymiar