Dostarczamy funkcjonalne i efektowne rozwiązania aranżacyjne

Naszą specjalnością jest produkcja mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf wnękowych na wymiar. Pragniemy działać kompleksowo, dlatego też zajmujemy się również ich montażem, projektowaniem oraz końcową aranżacją. Już od prawie 20 lat wyposażamy kuchnie i łazienki w funkcjonalne, ergonomiczne i wyróżniające się doskonałymi walorami estetycznymi meble, które budzą zachwyt i podziw w oczach naszych Klientów.

Jako producent mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf wnękowych w swojej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie solidne, wysokiej jakości materiały znanych i cenionych marek – m.in. Drewpol, Kronopol, Egger, Krospopan, Blum, Lapus, GTV, Hafele oraz Hettich. Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, który pozwala nam tworzyć dopracowane w najmniejszym szczególe, perfekcyjnie wykonane elementy mebli. Troszczymy się o każdy pojedynczy detal. Dzięki temu, nasze meble kuchenne, łazienkowe oraz szafy wnękowe charakteryzują się estetycznym oraz atrakcyjnym wyglądem. 

Jako doświadczony i rzetelny producent mebli kuchennych, łazienkowych i szaf wnękowych zapewniamy najwyższą jakość usług. 

Poszukujecie Państwo firmy, która zadba o nienaganny wystój Waszej kuchni lub łazienki? Szukacie fachowców, którzy zaprojektują i wykonają dla Was funkcjonalną szafę wnękową? Jesteśmy do Waszej pełnej dyspozycji! Co przemawia za tym, że podjęcie z nami współpracy będzie dobrą decyzją? Poznajcie nasze atuty.

producent mebli kuchennych

Posiadamy bogate doświadczenie

Nasza firma powstała na początku lat 90-tych. Przez cały okres naszej działalności podejmowaliśmy się zarówno prostych, jak i skomplikowanych zleceń. Nie boimy się trudnych wyzwań i jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Nie jesteśmy nowicjuszami w branży meblarskiej, a to daje Państwu pewność, że powierzonymi zadaniami zajmą się profesjonaliści – osoby posiadające gruntowną wiedzę technologiczną oraz specjalistyczne umiejętności. 

Działamy kompleksowo

Pomożemy Państwu zaprojektować przestrzeń kuchenną i łazienkową. Przedstawimy ciekawe pomysły na wygląd szafy wnękowej. Zajmiemy się produkcją zamówionych mebli na wymiar, a następnie solidnie je zamontujemy. Profesjonalnie doradzimy jak zaaranżować kuchnię i łazienkę. Pomożemy dobrać kolory ścian i dodatki do wnętrz. Uczestnicząc w każdym etapie powstawania kuchni, łazienki i garderoby, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w pełni odpowiedzieć na Państwa potrzeby względem ciekawie zaprojektowanej i zaaranżowanej przestrzeni.

Zapewniamy najwyższą jakość usług

Produkujemy meble, których każdy detal jest wykonany z najwyższą starannością. W kwestii montażu mebli możecie Państwo liczyć na pomoc rzetelnych fachowców, którzy szybko i sprawnie zrealizują swoją pracę. Tworzymy ciekawe, kreatywne projekty wnętrz. Proponujemy przemyślane aranżacje pomieszczeń, które są zgodne z panującymi trendami. Gwarantujemy terminowość czasu realizacji powierzonych zleceń.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.